אודות עו"ד גיא צברי

עו”ד גיא צברי עוסק בתחומי לשון הרע (תביעות דיבה), הגנת הפרטיות ומניעת הטרדה מינית והתנכלות. עו”ד גיא צברי מעניק ייצוג ולווי משפטי אישי לתובעים ונתבעים בהליכים השונים, לרבות בתיקים פליליים בנושאים אלה. משרדו של עו”ד גיא צברי מתמחה באיתור פתרונות יצירתיים וב”חשיבה מחוץ לקופסה”, בהתאמה אישית לצרכי הלקוח ותוך התחשבות במאפיינים הספציפיים של כל מקרה ותיק.

guytsabary, עוד גיא צברי, גיא צברי

עו”ד גיא צברי, חבר לשכת עורכי הדין בישראל מ-2014, צבר במשך השנים ניסיון רב במיצוי הזכויות של לקוחותיו על רקע פרסומים פוגעניים במדיה החברתית ובאינטרנט, בעיתונות הכתובה והמשודרת, במסגרת סכסוכים עסקיים ואחרים ועוד.

יתרון בולט של עו”ד גיא צברי הוא ניסיונו עתיר השנים בעבודה עיתונאית בכלי התקשורת המרכזיים בישראל. את שירותו הצבאי עשה כמפיק, עורך ומגיש חדשות בגלי צה”ל (לרבות במילואים). לאחר שחרורו,  מילא עו”ד גיא צברי תפקידי עריכה והגשה במהדורות הרדיו של חדשות 10; שימש עורך חדשות ב-ynet ובעיתון מעריב ושימש ראש דסק בחדשות 2 (דאז).
 
הרקע העיתונאי של עו”ד גיא צברי והיכרותו את עולם התקשורת הישראלי מבפנים מקנים לו את היכולת לגבש אסטרטגיה מיטבית בהתמודדות מול פרסומים פוגעניים ומניעת ההישנות שלהם ובחתירה לקבלת סעד צודק מבתי המשפט השונים.
 
עו”ד גיא צברי הוא בוגר תואר ראשון במשפטים LL.B במסלול האקדמי המכללה למינהל. פרט לעיסוקו בתחומי לשון הרע והגנת הפרטיות, מייצג עו”ד גיא צברי גם באכיפת חוזים וחיובים; גבייה, הוצאה לפועל וחדלות פירעון; סכסוכי שכנים ועוד.
נגן וידאו אודות עוד גיא צברי, guytsabary
נגן וידאו אודות guytsabary, עוד גיא צברי, גיא צברי

פסקי דין ועדכונים ממשרדנו בנושא לשון הרע

ייעוץ משפטי אישי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button
×

שלום!

יש לכם שאלה? זקוקים לייעוץ משפטי מקצועי? אנחנו כאן לרשותכם.

× לפנייה ב-WhatsApp