אזרחות פורטוגלית, אזרחות פורטוגזית, דרכון אירופאי, דרכון אירופי, גיא צברי, עו"ד גיא צברי, דרכון אירופאי למרוקאים, דרכון אירופי למרוקאים, דרכון לתוניסאים, דרכון אירופאי לבולגרים

אזרחות פורטוגלית: מי זכאי לה ומה היא מאפשרת?

אם אתם צאצאים של יהודים יוצאי מרוקו, טורקיה, טוניסיה, אלג'יריה, לוב, מצרים, סוריה, יוון, בולגריה, ארצות הבלקן או יוגוסלביה לשעבר – קיימת סבירות גבוהה שאתם זכאים לאזרחות פורטוגלית ודרכון אירופי.

 

על פי ההערכות, כ-2.5 מיליון ישראלים הם זכאים פוטנציאליים לקבלת אזרחות פורטוגלית – שאינה שונה מאזרחות של כל מדינה אחרת באיחוד האירופי. האפשרות ללמוד ולעבוד באירופה ולהיכנס לארצות הברית ללא צורך בוויזה, הן רק חלק מההטבות שמהם נהנים אזרחי פורטוגל.

אזרחות פורטוגלית, אזרחות פורטוגזית, דרכון אירופאי, דרכון אירופי, גיא צברי, עו

פורטוגל חברה באיחוד האירופי מ-1986. ב-2015 אישרה הממשלה בליסבון חוק, הקובע כי יהודים שיוכיחו שמוצאם במגורשי ספרד ופורטוגל יהיו זכאים לקבל אזרחות ובכך לזכות בכרטיס כניסה לאירופה כולה. מכיוון שרוב מגורשי ספרד ב-1492 מצאו מקלט זמני בפורטוגל השכנה, ייתכן מאוד שגם אתם זכאים להתקבל כאזרחים לכל דבר באיחוד האירופי.

בניגוד לתהליך הספרדי, קבלת אזרחות פורטוגלית אינה דורשת נוכחות אישית במדינה, היא לא כרוכה בידיעת השפה הפורטוגלית (פורטוגזית) והמבקש אינו נדרש לעבור בחינות ידע והיסטוריה או ראיונות אישיים.

כדי לזכות באזרחות אירופית בפורטוגל, יש צורך לעמוד בכמה תנאי סף בסיסיים, הקובעים כי על המבקש להיות בגיר, ללא עבר פלילי, שיוכיח את היותו צאצא ליהודים מגורשי ספרד-פורטוגל.

בדיקת זכאות ללא תשלום

במסגרת בדיקת הזכאות שנערוך בשבילכם ללא תשלום, תידרשו להשיב על שאלון שיאפשר לנו היכרות מעמיקה עם עברכם ומוצאכם. חוקר מיומן יבחן את הנתונים ויעניק לכם חוות דעת עם סיכוייכם לעמוד בתנאים ולזכות באזרחות פורטוגלית.

אזרחות פורטוגלית, אזרחות פורטוגזית, דרכון אירופאי, דרכון אירופי, גיא צברי, עו

מיד לאחר קבלת תוצאה חיובית, נערוך עבורכם מחקר מקיף שיוכיח את הקשר המשפחתי הנדרש למגורשי ספרד-פורטוגל. את המסקנות נעביר, יחד עם הבקשה, לבחינת הגורמים הרלוונטיים בפורטוגל, שמולם נפעל עבורכם יחד עם פירמת עורכי דין מקומית.

שיטת העבודה שלנו מתבססת על שני עקרונות יסוד: מקצוענות בלתי מתפשרת והתאמה קפדנית לצרכי הלקוח. גישה זו מעניקה ללקוחותינו "ראש שקט" לכל אורך התהליך: אנחנו נטפל עבורכם בהנפקה, בתרגום ובאישור המסמכים, נפנה בשמכם לגורמים הרלוונטיים בפורטוגל ונפעל למיצוי זכויותיכם בשיתוף פעולה מלא עם פירמת עורכי דין מקומית.

Share on linkedin
Share on google
Share on twitter
Share on facebook
Share on whatsapp
עו"ד גיא צבריכל העדכוניםאזרחות פורטוגלית: מי זכאי לה ומה היא מאפשרת?

רח' החשמונאים 119, ת.ד. 50368,
תל אביב 6150301

אנחנו כאן. בשבילכם.

Call Now Button