עו"ד גיא צברי, גבייה, הוצאה לפועל, עורך הדין גיא צברי, Guy Tsabary

אבי דוביצקי יפצה לקוח של עו"ד גיא צברי ב-750 אלף ש"ח

"צייד הפדופילים" ממשיך להסתבך: בית משפט השלום בירושלים חייב את אבי דוביצקי לפצות בסכום עתק את ר', מהנדס תושב אשדוד, אחרי שטפל עליו האשמות שווא בפדופיליה.

 

בפסק הדין, קבע כב' השופט מרדכי בורשטין כי דף הפייסבוק "נתפסו על חם" שמפעיל דוביצקי, ייסגר לצמיתות עד ולא יאוחר מיום 15/07/2018. דף זה משמש את דוביצקי כאמצעי עיקרי להפצתם של פרסומי הדיבה נגד קורבנותיו.

דוביצקי נמלט מישראל בשלהי 2014, על רקע תביעות רבות מצד גברים ישראלים, שהואשמו על-ידו לשווא כפדופילים וכעברייני מין מסוכנים. גם ההתפתחויות בזירה הפלילית תמרצו את דוביצקי לרכוש כרטיס טיסה בכיוון אחד ואף לשנות את שמו לרועי מילר (Roy Miller): בתקופה שקדמה לבריחתו, הוא נחקר, בין היתר, כחשוד בהפרה מכוונת של צווים שניתנו בבתי המשפט, בניסיון לסחוט באיומים עיתונאית מוכרת ואף במעורבות ברצח בברנוער.אבי דוביצקי, עוד גיא צברי, גיא צברי, צייד הפדופילים, נפגעי אבי דוביצקי, תביעת דיבה, לשון הרע, אבי דוביצקי נתבע, אבי דוביצקי יפצה, אבי דוביצקי ישלם, אבי דוביצקי פושט רגל, פושט הרגל אבי דוביצקי, אבי דובינסקי, Avi Dubitzky, Roy Miller, אבי דוביצקי שינה את השם

ת"א 15231-03-18 – לקריאת פסק הדין

דוביצקי מעולם לא חדל מפעילותו העבריינית בישראל, שאותה הוא מבצע מביתו שבפלורידה – באמצעות האינטרנט ובעזרת קומץ סייענים שאותם הוא מפעיל בארץ בתמורה לתשלום. באחד המקרים, ביקש דוביצקי למנות כ"ידידי בית המשפט" (מומחים אובייקטיביים לכאורה) עבריינים מורשעים, שהודיעו כי הם פועלים בשורות "משטרה אלטרנטיבית" שהקים דוביצקי בישראל.

מאפיין בולט של פעילותו של דוביצקי בתקופה האחרונה הוא נטייתם המינית של קורבנותיו והיותם גייז. מגזר זה סובל מהתנכלות עקבית של דוביצקי, שאת מאמציו להדיח להתכתבות בעלת אופי מיני הוא מרכז באתרי היכרויות ובצ'טים המזוהים עם קהילת הלהט"ב.

ר' הוא הטרוסקסואל ("סטרייט"), עובדה שלא הפריעה לדוביצקי להאשים אותו בניהול שיחות מיניות עם קטינים באתר "אטרף דייטינג", המזוהה עם גייז. ר' – שאותו ייצגו בתביעה עו"ד גיא צברי ועו"ד אסף דוק – לא חשש להתעמת עם דוביצקי סביב פרסומי הדיבה שעשה נגדו בתחקיר מיוחד ששודר בתכנית "הצנרת" בערוץ 13. לעומתו, "צייד הפדופילים" – שהתקשה לספק תשובות מניחות את הדעת להאשמות שהטיח בו ר' – פעל בדרכיו העברייניות, בניסיון נואש למנוע את שידור התחקיר. את מה שדוביצקי מתאמץ להסתיר מהציבור, אנו מגישים לכם לצפייה חופשית.

פסק הדין מחייב את דוביצקי להסיר כל פרסום המציג את ר’ כאחראי לעבירות מין בכלל ופדופיליה בפרט. לצד פיצוי בסך 750,000 ש”ח בגין לשון הרע, קבע בית המשפט כי דוביצקי יישא בהוצאות ובשכר טרחת עורך דינו של ר’, בסך 36,433 ש”ח. מדובר בחוב בסכום ניכר, במיוחד על רקע העובדה שדוביצקי מצוי בימים אלה בהליכי פשיטת רגל.

Share on linkedin
Share on google
Share on twitter
Share on facebook
Share on whatsapp

רח' החשמונאים 119, ת.ד. 50368,
תל אביב 6150301

אנחנו כאן. בשבילכם.

Call Now Button