אבי דוביצקי, גיא צברי, נתפסו על חם, צייד הפדופילים

אבי דוביצקי צייד הפדופילים נידון למאסר

אבי דוביצקי צייד הפדופילים נידון למאסר

אחרי שנמלט מאימת הדין ונושיו ולבקשת לקוחות משרדנו הוכרז פושט רגל, העבריין הישראלי המכנה עצמו "צייד הפדופילים" ממשיך להסתבך.

 

אבי דוביצקי, העבריין ופושט הרגל הנמלט, נידון למאסר עקב הפרות מתמשכות של צווים שניתנו נגדו. מדובר בצווים שחייבו את דוביצקי להסיר כל פרסום מכפיש קיים ולהימנע מפרסומי דיבה חדשים נגד צעיר מאזור המרכז, שנפל קורבן להאשמות הסרק של "צייד הפדופילים".

הצווים מהווים חלק מפסק דין, שבמסגרתו חויב דוביצקי לפצות את לקוח המשרד בסך 500,000 ש"ח בגין לשון הרע. כב' השופט אמיר לוקשינסקי-גל מבית משפט השלום בפתח תקווה קבע, כי דוביצקי יישלח למאסר עד להסרת מלוא פרסומי הדיבה נגד לקוח משרדנו ורק ככל שיימנע מהמשך הפצתם. דוביצקי גם חויב בקנס יומי בסך 300 ש"ח.

אבי דוביצקי, צייד הפדופילים, גיא צברי, עוד גיא צברי, הוד צדקני
אבי דוביצקי "צייד הפדופילים" נידון למאסר

זוהי הפעם הראשונה שבה נשלח אבי דוביצקי צייד הפדופילים למאסר, אך לא הפעם הראשונה שבה הוא מואשם בביזיון בית המשפט: בחודש שעבר (דצמבר 2018) קבע בית משפט השלום בנתניה כי דוביצקי ישלם קנס של 700 ש"ח ליום, עד שיקיים את הצו המורה לו לסגור את דף הפייסבוק "נתפסו על חם". מדובר בדף פייסבוק המשמש את דוביצקי להפצת האשמות שווא בפדופיליה, נגד גברים ישראלים שלא חטאו בדבר.

דוביצקי נמלט מישראל בשלהי 2014, על רקע תביעות רבות מצד גברים ישראלים, שהואשמו על-ידו לשווא כפדופילים וכעברייני מין מסוכנים. בניסיון לחמוק מהרשויות, מהדין ומנושיו, שינה דוביצקי את שמו בארצות הברית ל-Roy Miller.

בספטמבר 2017 נתן בית המשפט המחוזי בתל אביב אור ירוק לנקיטת הליכי פשיטת רגל נגד אבי דוביצקי. נגד העבריין הישראלי הנמלט ניתן צו כינוס נכסים, על רקע חובות של מיליונים רבים לזכות קורבנותיו, אשר תבעו אותו בגין לשון הרע ופגיעה בפרטיות וזכו בפסקי דין המחייבים אותו בתשלום פיצויים בסכומים ניכרים.

באמצעות עו”ד גיא צברי, פנו ארבעה מבין אותם קורבנות לבית המשפט המחוזי בתל אביב בדרישה להכריז על דוביצקי פושט רגל, לאחר שה”צייד” – שבינתיים הפך ניצוד – הבהיר כי אינו מתכוון לקיים את פסקי הדין שניתנו נגדו.

Share on linkedin
Share on google
Share on twitter
Share on facebook
Share on whatsapp

רח' החשמונאים 119, ת.ד. 50368,
תל אביב 6150301

אנחנו כאן. בשבילכם.

Call Now Button